ALS80C334QP040
MFR.Part #
ALS80C334QP040
JLCPCB Part #
C1616444
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 0.33F 146mm 31.8mm 33.2A@10kHz 40V 6mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS