R46KI333000M1M
MFR.Part #
R46KI333000M1M
JLCPCB Part #
C5841670
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 330nF X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS