ALS80A432LM400
MFR.Part #
ALS80A432LM400
JLCPCB Part #
C1615092
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 131mm 20.5A@10kHz 28.5mm 38mΩ@100Hz 400V 4300uF 63.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS