ALS71H564QH025
MFR.Part #
ALS71H564QH025
JLCPCB Part #
C3814092
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 0.56F 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 32.7A@10kHz 8mΩ@100Hz 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS