EDH108M025S9RAA
MFR.Part #
EDH108M025S9RAA
JLCPCB Part #
C3829616
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 14mm 2000hrs@105℃ 25V 510mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS