ALS81A183QH200
MFR.Part #
ALS81A183QH200
JLCPCB Part #
C1497921
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 18000uF 200V 22.8A@10kHz 22mΩ@100Hz 31.8mm 9000hrs@105℃ 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS