ALS71G244NS063
MFR.Part #
ALS71G244NS063
JLCPCB Part #
C1617002
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 0.24F 196mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 35.1A@10kHz 63V 77mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS