ALS71A822QM450
MFR.Part #
ALS71A822QM450
JLCPCB Part #
C1617043
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 133mm 20000hrs@85℃ 28.8A@10kHz 28mΩ@100Hz 31.8mm 450V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS