ALS70C243QM200
MFR.Part #
ALS70C243QM200
JLCPCB Part #
C6123529
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 18mΩ@100Hz 200V 24000uF 29.8A@10kHz 31.8mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS