ALS70H913LM063
MFR.Part #
ALS70H913LM063
JLCPCB Part #
C1614987
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 19000hrs@85℃ 28.5mm 30.4A@10kHz 63.5mm 63V 91000uF 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS