ALS70H822NJ350
MFR.Part #
ALS70H822NJ350
JLCPCB Part #
C1615391
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 20000hrs@85℃ 23.8A@10kHz 29mΩ@100Hz 31.8mm 350V 77mm 8200uF ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS