C317C332KAG5TA
MFR.Part #
C317C332KAG5TA
JLCPCB Part #
C1633463
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 3.3nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS