T322A155K020AS
MFR.Part #
T322A155K020AS
JLCPCB Part #
C1651778
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 9Ω ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors