ALS70H391DB550
MFR.Part #
ALS70H391DB550
JLCPCB Part #
C1612760
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 1.135Ω@100Hz 11000hrs@85℃ 12.8mm 36mm 390uF 4.8A@10kHz 550V 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS