ALS81H621DB350
MFR.Part #
ALS81H621DB350
JLCPCB Part #
C3815831
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 12.8mm 240mΩ@100Hz 350V 36mm 6000hrs@105℃ 620uF 62mm 7.3A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS