ALS70H363LM100
MFR.Part #
ALS70H363LM100
JLCPCB Part #
C1648057
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 131mm 13mΩ@100Hz 19000hrs@85℃ 28.5mm 28.8A@10kHz 36000uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS