ALS70C473QS200
MFR.Part #
ALS70C473QS200
JLCPCB Part #
C3814785
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 11mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 200V 31.8mm 37A@10kHz 47000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS