ALS80C304QS063
MFR.Part #
ALS80C304QS063
JLCPCB Part #
C3814790
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 0.3F 194mm 31.8mm 36.9A@10kHz 5mΩ@100Hz 63V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS