ALS70C473QT200
MFR.Part #
ALS70C473QT200
JLCPCB Part #
C3815463
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 11mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 200V 220mm 31.8mm 37.8A@10kHz 47000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS