A765MU278M0ELAE012
MFR.Part #
A765MU278M0ELAE012
JLCPCB Part #
C1882463
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.9mm 12mΩ 2.5V 2000hrs@105℃ 253.5mA@120Hz 2700uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS