ALS31A471DF450
MFR.Part #
ALS31A471DF450
JLCPCB Part #
C1019682
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 235mΩ@100Hz 36mm 450V 470uF 8.4A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS