ALS30A104MF040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS30A104MF040
JLCPCB Part #
C3815232
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 105mm 26.6A@10kHz 28.5mm 40V 5000hrs@85℃ 66mm 7mΩ@100Hz ±20% Bolt,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS