ALF80G821EL500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF80G821EL500
JLCPCB Part #
C4155235
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 25mm 4.39A@100Hz 40mm 500V 820uF 82mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS