ALF70G561EL600
MFR.Part #
ALF70G561EL600
JLCPCB Part #
C4155263
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 153mΩ 18000hrs@85℃ 25mm 40mm 560uF 600V 7.91A@10kHz 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS