ALF20G563EL035
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20G563EL035
JLCPCB Part #
C1613854
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 11.68A@100Hz 18000hrs@85℃ 21mΩ 25mm 35V 40mm 56000uF 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS