ALF70G202FP450
MFR.Part #
ALF70G202FP450
JLCPCB Part #
C4155207
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 14.41A@10kHz 18000hrs@85℃ 2000uF 25mm 39mΩ 450V 45mm ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS