ALF70C202FP450
MFR.Part #
ALF70C202FP450
JLCPCB Part #
C4155092
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 18000hrs@85℃ 2000uF 22.5mm 450V 45mm 6.97A@100Hz ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS