ALF40G392FP250
MFR.Part #
ALF40G392FP250
JLCPCB Part #
C6499439
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.43A@10kHz 250V 25mm 3900uF 45mm 50mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS