ALF70C361EB450
MFR.Part #
ALF70C361EB450
JLCPCB Part #
C4155301
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.1A@100Hz 22.5mm 30mm 360uF 40mm 450V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS