ALF20C272EB100
MFR.Part #
ALF20C272EB100
JLCPCB Part #
C1613132
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 104mΩ 18000hrs@85℃ 22.5mm 2700uF 3.72A@100Hz 30mm 40mm ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS