ALF70G361EB450
MFR.Part #
ALF70G361EB450
JLCPCB Part #
C4155076
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 231mΩ 25mm 30mm 360uF 4.56A@10kHz 40mm 450V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS