ALF40C272ED100
MFR.Part #
ALF40C272ED100
JLCPCB Part #
C1615976
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
100V 2700uF 40mm 40mm ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS