ALF40G272ED100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF40G272ED100
JLCPCB Part #
C4155306
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 25mm 2700uF 40mm 40mm 5.24A@10kHz 80mΩ 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS