ALF70G152KP550
MFR.Part #
ALF70G152KP550
JLCPCB Part #
C4155055
Package
插件,D50xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1500uF 18000hrs@85℃ 25mm 5.72A@100Hz 50mm 550V ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS