ALF40C393ED025
MFR.Part #
ALF40C393ED025
JLCPCB Part #
C4155205
Package
Plugin,D40xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 25V 39000uF 40mm 40mm 49mΩ 5.65A@10kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS