ALF20C471DE400
MFR.Part #
ALF20C471DE400
JLCPCB Part #
C1609920
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.4A@100Hz 22.5mm 246mΩ 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS