B43501F2188M60
MFR.Part #
B43501F2188M60
JLCPCB Part #
C1611756
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
1800uF 200V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS