ALF20C273EF040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20C273EF040
JLCPCB Part #
C1612651
Package
Plugin,D40xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.5mm 27000uF 38mΩ 40V 40mm 50mm 7.23A@100Hz ±20% 插件,D40xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS