EDK687M016A9PAA
MFR.Part #
EDK687M016A9PAA
JLCPCB Part #
C3829484
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 16V 2000hrs@85℃ 680uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS