ALC80G184FP025
MFR.Part #
ALC80G184FP025
JLCPCB Part #
C1617111
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.18F 105mm 18.82A@100Hz 25V 25mm 45mm 9000hrs@105℃ 9mΩ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS