C335C154K2G5TA7301
MFR.Part #
C335C154K2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2429584
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150nF 200V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS