T491D475M050AHAUTO
MFR.Part #
T491D475M050AHAUTO
JLCPCB Part #
C1959899
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 4.7uF 50V ±20% 2917 Tantalum Capacitors