ALC80F911EH400
MFR.Part #
ALC80F911EH400
JLCPCB Part #
C1613433
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 4.04A@100Hz 400V 40mm 60mm 75mΩ 9000hrs@105℃ 910uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS