ALF20G821EH350
MFR.Part #
ALF20G821EH350
JLCPCB Part #
C1498776
Package
Plugin,D40xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 112mΩ 18000hrs@85℃ 25mm 3.99A@100Hz 350V 40mm 60mm 820uF ±20% 插件,D40xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS