ALF70G161EB600
MFR.Part #
ALF70G161EB600
JLCPCB Part #
C4155085
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 160uF 18000hrs@85℃ 25mm 3.53A@10kHz 30mm 40mm 566mΩ 600V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS