ALC80F103CD040
MFR.Part #
ALC80F103CD040
JLCPCB Part #
C6464022
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 30mm 40V 40mm 51mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ 9.23A@10kHz ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS