ALC80D302EB100
MFR.Part #
ALC80D302EB100
JLCPCB Part #
C1609787
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 111mΩ@100Hz 3000uF 30mm 4.66A@100Hz 40mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS