ALC80C221EB500
MFR.Part #
ALC80C221EB500
JLCPCB Part #
C1611274
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.84A@100Hz 22.5mm 220uF 30mm 40mm 500V 791.4mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS