ALF20G681EB250
MFR.Part #
ALF20G681EB250
JLCPCB Part #
C1612281
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
250V 30mm 40mm 680uF ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS