ALC70C431EB400
MFR.Part #
ALC70C431EB400
JLCPCB Part #
C3724642
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.22A@100Hz 22.5mm 30mm 334mΩ@100Hz 400V 40mm 430uF ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS